PARTNERZY!

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że w pojedynkę nie osiągnie się wiele, a na pewno dużo mniej niż w grupie.

Całą akcję honorowym patronatem objęła Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej we Wrocławiu i jest to dla nas wielkie wyróżnienie i wsparcie które czujemy bezpośrednio od naszych przełożonych. Komendy Powiatowe w Bolesławcu i w Środzie Śląskiej również popierają nasz projekt bo zdają sobie sprawę z tego problemu komunikacyjnego.

Służby ratownicze to nie tylko Straż Pożarna! Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu i w Jeleniej Górze również są z nami i oni bezpośrednio pokażą jak ciężko jest jechać do zdarzenia w dużych miastach podczas godzin szczytu.

Nasz pomyśl spodobał się również firmie Mat-Poż z Rzgowa, która została naszym głównym partnerem z sektora prywatnego, wspierają nas, na każdym etapie akcji i powstawania spotu informacyjnego. Zaangażowali się tak mocno, ze chcą uczestniczyć, w każdym stawianym przez nas kroku, ponieważ zdają sobie sprawę jakim wielkim problem jest brak korytarza życia na polskich drogach.

Chcąc stworzyć spot informacyjny, najpierw trzeba zebrać materiały wideo, a żeby móc nagrywać trzeba wyposażyć się w odpowiedni sprzęt i tu naprzeciw naszym potrzebom wyszły 3 firmy VAT19.PL, WR24.PL I XBLITZ.PL, które przekazały dla nas, aż 10 wideorejestratorów, w które wyposażyliśmy nasze samochody w OSP, PSP oraz Pogotowie Ratunkowe.

Chcąc osiągnąć sukces medialny i dotrzeć do jak największej ilości osób, potrzebna jest fachowa pomoc. Agencja reklamowa 3DStudio z Legnicy, wyraziła chęć współpracy z nami i wyraziła pomoc od strony marketingowej akcji. Zrobią dla nas banery, naklejki i ulotki, które będą widoczne w całej Polsce!

Dzięki takim ludziom jak Wy, jesteśmy wstanie realizować swoje cele, akcje i pomysły, które nie służą tylko nam ale całemu społeczeństwu!!